Parayadair 2020 Duyuruları

Parayadair – Finans, Forex, Döviz ve Daha Fazlası…

Bitcoin Madenciliği Nedir?

Wow Bit Token Nedir?

1 Mart 2018’de Wowoo, 12 Mart 2018’de halka açık halka satışlarını duyurdu. Wowoo, anlamlı içeriğin yaratılması ve dağıtımı için değer yaratan bir platform olmayı hedefliyor. Singapur merkezli hizmet içerik platformu, kullanıcıları diğer kullanıcı sorgulamalarına samimi yanıtlar vermeye teşvik edecek bir soru ve cevap (Q & A) sanal ekosistem sağlamayı amaçlamaktadır. Wowoo ekosisteminde, “Wower” (Wer), içerik veya cevaplar sağlayan bir kişidir, oysa “Wowee” (Wee), bir ürün, hizmet veya istenen bilgiyi platform üzerinden alan bir kullanıcıdır. Wowoo, ilgili konuyu sunmuş olan kullanıcılara ödeme yapmak için WowBit (WWB) NEP-5 jetonlarını kullanacak.

Wowoo, orijinal olarak Ethereum blockchain’i piyasaya sürmeyi planladı ancak çeşitli faktörler için NEO blockchain’e geçmeyi tercih etti. Wowoo’nun NEO’yu seçme nedenlerinden bazıları; akıllı ekonominin dijital kimliği, yüksek işlem hızları ve likidite düzeyini kullanma yeteneği.

Wowoo Komitesi, platformun gelişimini yönlendiren ve yönlendiren farklı geçmişlere sahip çeşitli bireylere sahiptir. Konsey üyeleri arasında OKWAVE Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Kaneto Kanemoto; Asz Holdings’in CEO’su ve Kurucusu Gen Matsuda; Hiro Rokugawa, Ogasawara, Konno ve Rokugawa Hukuk Bürosunda Avukat / Yönetici Ortak; Bitcoin.com CEO’su Roger Ver;  ve, Da Hongfei, Onchain CEO’su ve NEO’nun kurucusu. Wowoo, blockchain’deki içerik türü belirteç hizmet platformlarda ön planda olmayı hedefliyor. Wowoo, Wowoo Platformu’nda çeşitli kullanıcı dostu hizmetler sunmakta ve Wowoo sanal topluluğunu ve sürdürülebilir ekosistemi oluşturmaktadır. Bu ekosistemin destekleyicisi bizzat Wowoo Token’in kendisidir ve bu ilk kez Wowbit (WWB), Wowoo Token olarak yayınlanmaktadır. WWB’nin NEO blockchain’de yayınlanması da planlanıyor.

Wowoo, temel hizmet olarak Wowoo Platform, ekosistemi destekleyen kriptolar olarak Wowoo Tokens ve bilgisayar altyapısı olarak Wowoo Sistemi’de oluşan sanal bir ekosistemdir. Wowoo platformu, ilham veren içeriğe değer yaratmak için tasarlanan bir sanal servis temelidir. Platformun yatırımcıları, kripto paraları için Wowoo Tokens formlarında teşekkürlerini temsil ediyor. Wowoo sistemi, Wowoo Tokens’in üretimini ve ilgili ürünler ve kullanıcıları dahil olmak üzere, Wowoo Platform’un çoklu işlevlerini kontrol eder. Bu sistem WowBit serisinin de dahil olduğu tüm Wowoo Tokens’leri üretir.

Wowoo’nun Faydaları

Wowoo platformu, ilham verici etkinliklere değer yaratmayı sağlayan sanal bir hizmet temeli olarak tasarlanmıştır. Servis temeli, akıllı ekonomiyi hızlandırmak ve hizmetimizin kullanıldığı her toplumda hızlı ve güvenli işlemler elde etmek için NEO platformuna kurulacaktır. Wowoo ekosistemi akıllı telefonlara uyumludur. Yatırımcılara, keyifli değişim yapma fırsatı sunar. Ayrıca kullanımı zor gözükse dahi kullanıcı dostu olmayı hedefler. Yeni yatırımcılar wowbit-wwb token binance satın almak şartı ile öğrenme imkanı da sunulmuştur.

Wowoo Cüzdanı

Wowoo ekosistemi yatırımcılarına çeşitli hizmetler sunar. Wowoo Cüzdan, kullanıcılarının akıllı telefonlarının içindeki çeşitli jetonları güvenli ve güvenli bir şekilde yönetmeleri için geliştirildi. Wowoo Cüzdan’ı kullanarak yatırımcılar, mobil cihazları içinde bakımı için üçüncü şahıslara herhangi bir şahsi emanet etmeden Bitcoin, Ethereum, BitcoinCash vb. dahil olmak üzere 100’den fazla kripto para ve jeton türünü saklayabilecek ve yönetebileceklerdir.

Katılımcılar KYC / beyaz liste süreci için aşağıdakilere ihtiyaç duyacaklardır:

  • Pasaport veya kimlik fotoğrafı;
  • Pasaport veya kimlik tutan bir fotoğraf;
  • Beyaz listeye gönderilmeden önce üç ay içinde geçerli bir adres kanıtı.

Jetonlar aşağıdaki şekilde dağıtılacaktır:

  • Katılım teşviki için % 50;
  • Kamuoyu satışları için% 25;
  • Rezerv için % 25.

Son olarak, jeton satışından elde edilen gelir aşağıdaki şekilde kullanılacaktır:

Gelişme için % 33;

Pazarlama ve pazara giriş stratejisi için % 22;

Parasal rezerv için % 20;

Operasyonlar için % 13;

Yasal ihtiyaçlar için % 12.

WowBit (WWB), Wowoo Sistemi tarafından üretilen ilk belirteçtir ve bu jeton satışında dağıtılır. Wowoo’nun çerçevesi aşağıdaki üç özelliğe sahiptir;

  1. Uygulanabilir – Smart-Active-Control (SAC) tarafından tasarlanabilir haklar

Wowoo platformunun yayınladığı Wowoo Token’in en büyük özelliği, Wowoo Token ve onun türev yeni jetonundaki doğal hakların tasarımının uygulanabilirliğidir. Sadece ekonomik değeri olan gayrimenkuller değil, aynı zamanda popülerlik oylarının oy hakları da tasarlanabilir. Ticari işlemlerde emanet ödeme de mümkündür. Wowoo platformunu kullanan Token Sale kullanıcıları, endüstri özelliklerini ve tasarım amacını kolayca ekleyebilirler. Ancak, sağlamlığı korumak için tasarım Wowoo Konseyi (“Counsil”) tarafından gözden geçirilmeli ve onaylanmalıdır.

  1. Stabilize – Rezerv Sistemi

Wowoo, Wowoo Token’in parasal değerini korumak için rezervleri saklar. Parasal değeri stabilize etmek için minimum rezervleri Base Cryptocurrency tarafından belli bir dönüşüm oranında (“CR”) kaydedecektir. WowBit durumunda, varsayılan CR% 20’dir. Wowoo Operatörü her zaman yeni WowBit sorun hacmini çalıştırır, böylece Base Cryptocurrency’nin ayrılmış değeri WowBit’in toplam değerinin% 20’sini tutar. Bu sistem alıcı ve satıcı arasındaki eşdeğer ve adil dengeyi korumaya izin verir. Yani, Wowoo tüm yatırımcılarına eşit davranır. Alırken de satarken de bir fark oluşturmaz.

  1. Özerk – Özel Çözünürlük

Yatırımcılar, mükemmel bir belirteç tasarlasa bile, bir gün gelecekteki temel kuralları gözden geçirmek zorunda kalabilirler. Wowoo Tokens’in ihraç tutarı üst sınırının revize edilmesi veya rezerv oranının revize edilmesi olabilir. Wowoo Operatörü, bu tür önemli gündemlerin, merkeziyetçi ekosistemin esası olarak kabul edilen jeton sahiplerinin oyu ile karar verilmesi gerektiğine inanmaktadır. Bu sebepten ötürü, özel çözünürlük fonksiyonunu baştan çıkardılar.

Önerilen gündem, Komite tarafından onaylanacak ve ilgili Wowoo sahiplerinin oylarının 2 / 3’ünden geçirilecektir. Wowoo platformunu kullanarak türev jetonları üreten Token Sale kullanıcıları da bu özel çözünürlük fonksiyonunu kullanabilirler.

Bu üç işlev Wowoo Sistemi, Wowoo Token ve güvenli bir Wowoo cüzdanı gibi ilgili ürünler geliştirilerek oluşturulacak.

Bu İçerikler İlginizi Çekebilir

Düşünceni Paylaş!