Parayadair 2020 Duyuruları

Parayadair – Finans, Forex, Döviz ve Daha Fazlası…

Weiss Ratings, Yaklaşık 100 Farklı Kripto Para İçin Not Yayınladı!

Araştırma ve analiz şirketi Weiss Ratings, 93 farklı Blockchain ile ilgili şirket için Kripto Para birimi derecelendirme sonuçlarını yayınladı ve yedi büyük dijital para birimi liderini “iyi” dereceye sahip olarak gösterdi.

Weiss Kripto Para Puanları Raporu 5 milyar doları aşan piyasa değeri ile Kripto Para kuruluşlarının, sadece yedi (iyi) veya daha yüksek verimli genel bir değerlendirmesini açıkladı. Bunlar Bitcoin (BTC), Cardano (ADA), EOS (EOS), Ethereum (ETH), Ripple ( XRP ), Stellar (XLM) ve TRON (TRX) oldu.

Weiss Ratings, genel notlarını oluşturmaya yardımcı olan iki temel unsuru daha açıkladı. Bir tanesi kategoride teknolojiyi benimseme, diğeri ise Kripto Para biriminin risk oranları açıklamasında bulundu.

Çok az puan alan, 100 milyon dolarlık piyasa değeri olanlardan dört tane Kripto Para birimi var. Bunlar Bitcoin Gold (BTG), Bitcoin Private (BTCP), Electroneum (ETN) ve ReddCoin (RDD)’dir.

Genel Weiss Değerlendirmesi, karmaşık bir algoritmaya dayanıyor. Sadece iki bileşenli notların ortalaması değildir. Endüstrinin yeni teknolojilere geçişinde bu aşamada, herhangi bir bozuk paranın yönetim kurulunda en yüksek puanları alması son derece zordur. Daha geniş çapta benimsenen eski nesil Kripto Paralar tipik olarak teknolojide kalmaktadır. Daha ileri teknolojiye sahip alternatif madeni paralar alt coin oluşturma aşamasındadır. Ve hiçbiri şu anda geleneksel yatırımla karşılaştırılabilecek bir risk dengesine sahip değil.