Parayadair 2020 Duyuruları

Parayadair – Finans, Forex, Döviz ve Daha Fazlası…

TR-Bitcoin-ATM

Türkiye’nin İlk Bitcoin ATM’si Nerede?

Küreselleşen dünyada Bitcoin gibi kripto paraların popüleritesi günden güne artıyor. Türkiye’den de bir çok kişinin bir yatırım aracı olarak satın aldığı bitcoin günümüzde artık bir ödeme yöntemi olarak da kullanılabiliyor. Türkiye’nin ilk Bitcoin ATM’si olarak literatürde yer alan ATM Nişantaşı City’s Alış-veriş Merkezi içerisinde bulunuyor.

Dijital para borsası Koineks’in bir girişimi olan Bitcoin ATM’si ile kripto para işlemleri Türkiye’de daha kolay bir hal alacağa benziyor. Lokasyon olarak ATM’yi İstanbul’un en merkezi ve kolay bulunabilir bir alış-veriş merkezinde hizmete açan Koineks’in CEO’su Faruk Fatih ÖzerÖzellikle 2017 yılından itibaren Bitcoin tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en sık konuşulan konulardan biri haline geldi. Koineks olarak hizmete sunduğumuz ATM ile Bitcoin ve altcoin işlemlerini herkes tarafından kolaylıkla gerçekleştirilebilecek hale getirmeyi amaçlıyoruz

Türkiye’nin ilk Bitcoin ATM’si olarak Nişantaşı City’s Alış-Veriş Merkezi’nde yer alan Koineks’in bu girişimi Türkiye’de dijital para işlemlerini arttıracak, kolaylaştıracak ve hızlandıracak olan bir girişimin ilk adımı oldu.

Merak edilen bazı konuları soru-cevap şeklinde Parayadair okurları için derledik;

Türkiye’de Bitcoin ATM’si Nerede?

-Nişantaşı City’s Alışveriş Merkezi’nde yer almaktadır.

Bitcoin ATM’sinde Altcoin İşlemleri de Yapılabiliyor Mu?

-Evet, Koineks’in Bitcoin ATM’sinde Altcoin işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Önceden alınan coinlerde işlem yapılabilecek mi?

-Evet, ATM’yi kullanarak önceden satın aldığınız Bitcoin ve Altcoinler ile işlem yapabilirsiniz

Bu İçerikler İlginizi Çekebilir

Düşünceni Paylaş!