Parayadair 2020 Duyuruları

Parayadair – Finans, Forex, Döviz ve Daha Fazlası…

TRON’un Fiyatı Yükselmeye, Düşmeye veya Sabit Kalmaya mı Ayarlı?

TRON Fiyat Tahmini

Kripto para birimleri, fiyatları kısa bir süre içinde önemli dalgalanmalara sahiptir. Ayrıca, fiyatları yukarı veya aşağı çekebilecek çeşitli değişkenler ile oldukça karmaşıktır. Herhangi bir TRON satın almadan önce, para biriminin değerini etkileyebilecek faktörleri dikkatlice değerlendirdiğinizden emin olmanız gerekir.

TRON’un Büyümesini Ne Sağlar?

  • Ortaklıklar; TRON, UPLive, Bitmain, Game.com ve bisiklet paylaşım sistemi oBike dâhil olmak üzere içerik eğlence endüstrisinde bir dizi büyük isim ile ortaklık kurmuştur. Bunlar, platformun popülaritesini ve büyümesini artırmaya yardımcı olabilir, ayrıca potansiyel olarak diğer şirket ortaklarıyla gelecekteki düzenlemelere yol açabilir. Ortaklık duyuruları da önceden TRX’in fiyatını etkiledi.

TRON’un kurucusu Justin Sun, Forbes “30 Under 30” da listelendi ve daha önce Çin Snapchat’i olan Peiwo Sun’u kurdu. Sun ayrıca büyük bir kamu profiline sahip ve Çin e-ticaret behemoth Alibaba’nın kurucusu Jack Ma ile yakın ilişkilerin olduğu bildiriliyor.

9 Aralık 2017’den 9 Ocak 2018’e kadar TRX’in fiyatı %3.650’ye kadar yükseldi. Arkasında çeşitli faktörler vardı, ancak bu hızlı büyüme spekülatörleri ve FOMO’nun etkilediği gelecekteki fiyat artışlarından faydalanmak isteyenleri etkileyebilir.

TRON’un Exodus mainnet lansmanı 2018 yılında, Mart ayı sonunda planlandığı ve 31 Mayıs’a yönelik tam lansmanı ile bekleniyor. Exodus, ihmal edilebilir ücretler ve artırılmış ölçeklenebilirlik sunmayı amaçlıyor ve TRON’un Ethereum ağından kendi platformuna geçişini göreceğiz.

TRON’un amacı, kullanıcıların verileri özgürce yayınlayabileceği, depolayabileceği ve sahip olabileceği bir platform yaratmaktır. Plan, Apple Store ve Google Play gibi aracıları geride bırakarak içerik oluşturuculara geri sahip olmayı hedefliyor.

TRON’un Yol Haritasında Neler Var?

Yaklaşan gelişmeler ve güncellemeler, gelecekteki TRX fiyatlarındaki dalgalanmaları tahmin etmeye çalıştıklarında da önemli konulardır. Tabii ki, TRON’un yakın dönemdeki yol haritasındaki en büyük gelişme, 31 Mayıs 2018’e getirilen ana ağının piyasaya sürülmesidir.
Exodus olarak bilinen bu, TRON’un veri yayınlama, depolama ve yayma için ücretsizdir. TRON’da çalışan bir ürün eksikliğinden dolayı eleştiriler dikkate alındığında, TRX sahiplerinin hatırı sayılır bir ilgisi olacak olan Mainnet Lansmanını izleyecektir.

Bu İçerikler İlginizi Çekebilir

Düşünceni Paylaş!