Parayadair 2020 Duyuruları

Parayadair – Finans, Forex, Döviz ve Daha Fazlası…

Sanal Kart Nedir? Sanal Kart Nasıl Alınır?

Sanal Kart Nedir? Sanal Kart Nasıl Alınır?

Sanal Kart Nedir?
Sanal Kart
, internet üzerinde gönül rahatlığı ile alışverişin keyfini çıkarmak amacı ile yapılmıştır. Sanal kart sayesinde internet üzerinden alışveriş yaparken, kredi kartı bilgilerinizi kullanmak istemiyorsanız, bu kart ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. İnternetteki alışveriş riskini azaltmaya yönelik kullanılan Sanal kartın, milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır. Sanal kart adından da anlaşılacağı gibi sanal bir ortamda kullanılabilen karttır. Sanal kartın fiziksel formu bulunmamaktadır. Sanal kartın limitini kullanacak olan kişi belirlemektedir. Yüksek limitli ve önemli işlemleri yürüttüğünüz bir kredi kartı düşünelim. Bu kredi kartını kullanmak istemiyor iseniz, sanal kart tam size göre. Sanal kartınız var ise, limiti müsaitse, her alanda sanal kartınızı kullanabilirsiniz. Özellikle kredi kartını internet ortamında kullanmak istemeyen kişiler, sanalkart yardımı ile alışverişlerini rahatça yapabilirler.
Sanal Kart Nedir? Sanal Kart Nasıl Alınır?
Sanal Kart Nasıl Alınır? Nasıl Kullanılır?
İnternet üzerinden online alışveriş yapmak istiyor iseniz, fakat bu durumda kafanızda soru işareti bırakacak bir durum yaratmamak için sanal kartı tercih edebilirsiniz. SanalKart alabilmek için müşterisi olduğunuz bankayı aramanız gerekiyor. Aynı zamanda Sanal kart sahibi olabilmek için bankanızın internet bankacılığı fonksiyonunu da kullanabilirsiniz. SanalKart başvurusu yaptıktan ve bankanız tarafından gerekli işlemler tamamlandıktan sonra sıfır limite sahip sanal kart oluşturulmaktadır. Ardından internet üzerinden 2000 TL değerinde alışveriş yaptığınızı varsayalım. Böylelikle alışverişiniz ile birlikte sanal kart limitiniz 2000 TL’ye çıkmış oluyor. Bununla birlikte online alışveriş yönetimini kullanarak internet üzerinden siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Sanal kart, diğer kartlara göre güvenlidir. Bunun sebebi ise, sadece alışveriş amacı ile kullanılmasıdır.

Sanal Kart Nedir? Sanal Kart Nasıl Alınır?

Sanal kart bilgileriniz çalışsa dahi bu durum sizi kötü yönde etkilemez. Aynı zamanda sanal kart bankanız tarafından ücretsiz olarak sunulur. Ayrıca sanal kartın ödemeniz gereken herhangi bir kart aidatı bulunmamaktadır. Sanal kartı kullandığınız esnada ya da kullanım sırasında hiçbir ek bedel ödemezsiniz. Sanal karta başvuru yapmakta kullanmakta tamamen zahmetsizdir. Sanalkart sahibi olmak istiyor iseniz, sahip olmanız gereken tek şart internet bankacılığı kullanıyor olmanızdır. Bunun haricinde sanal karta sahip olabilmeniz için herhangi bir şart bulunmamaktadır.

Düşünceni Paylaş!