Parayadair 2020 Duyuruları

Parayadair – Finans, Forex, Döviz ve Daha Fazlası…

Kripto Para ile Satılan İlk Arazi

San Francisco Körfezi’nin güneyindeki Kaliforniya’nın Los Gatos ilçesinin tepeleri arasında yer alan 27 dönümlük bir arazi satılık. Bu araziyi özellikle benzersiz kılan, Kripto Para kullanarak satın alabilmenizdir.

San Francisco Körfezi bölgesi, kendisini geliştiren ve ileriyi iyi gören bir halk olarak tanımlanır, bu nedenle ABD emlak acentesi Propy’un Kripto Para kazanma yoluyla alıcılara pazar dışı, panoramik bir site sunması sürpriz olmamalıdır.

Alıcı, 27 dönümlük çiftlik arazisini Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) veya Ripple ( XRP ) kullanarak satın alabilir. Arazi ayrıca 16.000.000 ABD Doları bedelle satın alınabilir.

Bu tesis, Propy’nin listesine göre Los Gatos’ta kalan son büyük arsadır. Alıcı, Kuzey Kaliforniya’daki en el değmemiş arazilerin bazılarına bakan 10 lüks ev inşaat etme fırsatına sahip.

Yöneticiler ve profesyoneller için, konum, merkeze birkaç dakika uzakta olmakla kalmıyor, aynı zamanda onlara rüzgâr enerjisi sağlıyor. Aileler için, bu yer, ülkenin en iyi özel üniversitesi olan Stanford Üniversitesi ve Harker de dâhil olmak üzere, ülkenin en iyi bazı okullarına yakındır.

Kripto Para piyasasının son haftalarda keskin bir yükseliş yaptığı göz önünde bulundurulduğunda, Kripto Para meraklısı olan holdinglerini kullanma ve mümkün olan yerlerde gerçek dünya alımları yapma potansiyelini görebiliyorlar açıklamasında bulundular.

Her şeyde olduğu gibi ortada gayrimenkul, konum anahtarıdır. Vermont’taki Kripto Para birliği, kısa bir süre önce Güney Burlington’daki belediye binasını ilk mülk tapusunu sadece Ethereum Kripto Para birimine yatırımda bulundu.

Emlak başlangıcı Slice, yatırımcılara Chelsea, Manhattan, New York’ta bir gayrimenkul geliştirme inşa etmek için kullanılacak olan 2 milyon dolarlık hisse sermayesine erişim olanağı sunuyor. Ancak, bu ve diğer ticari sermaye artırımı stratejileri arasında büyük bir fark var yatırımcılarımızdan Kripto Para ödemesi alıyoruz denildi.

Bu İçerikler İlginizi Çekebilir

Düşünceni Paylaş!