Parayadair 2020 Duyuruları

Parayadair – Finans, Forex, Döviz ve Daha Fazlası…

işyeri ipotekli ihtiyaç kredisi

İşyeri İpotekli İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

İşyeri İpotekli İhtiyaç Kredisi

Belgelenmeye müsait olan herhangi bir geliri olmayan ya da bankaya herhangi bir teminat sunamayan kişiler için tercih edilen ipotekli ihtiyaç kredileri birçok zaman için iyi bir çözüm olabilmekte. İpotekli ihtiyaç kredisi veren bankalar ise tüketicilerden iş yerinin değeri kadar kredi limiti sunup, bunları uzun vadelere bölerek çok daha cazip hale sunuyor.

Çok yakın zamanda da iş yeri ipotekli ihtiyaç kredisi başvurmayı düşünüyorsanız merak ettiğiniz her şeyi burada bulabilirsiniz.

İşyeri İpotekli İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

İş yeri İpotekli İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş yeri İpotekli İhtiyaç Kredisine başvurmak için önce adınıza tapulu olan bir iş yeri sahibi olmalısınız. Aksi takdirde İş yeri İpotekli İhtiyaç Kredisinden yararlanamazsınız. İş yeriniz var ise birçok bankanın sunmuş olduğu cazip fırsatlardan birini seçip yararlanabilirsiniz ve iş yerinizi ipotek ettirerek değeri kadar krediye sahip olabilirsiniz.

İşyeri İpotekli İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

Kimler İş yeri İpotekli İhtiyaç Kredisi Çekebilir?

İş yeri İpotekli İhtiyaç Kredisi çekmek için bahsettiğimiz üzere bir iş yeri sahibi olmanız gerekiyor. Bunun en mantıklı sebebi ise herhangi bir gelir belgeniz olmamasından ötürü, üstünüze kayıtlı olmadan da bir kredi başvurusunun onaylanması oldukça zor. Banka vereceği paranın geri ödenmesi konusunda riske girmeyi sevmez ve mutlaka gelir belgesi veya bir taşınmaz malı ipotek ettirerek kendini güvence altına alır. İşte sizde üzerinize kayıtlı olan bir iş yeri ile, İş yeri İpotekli İhtiyaç Kredisine başvurabilir ve iş yerinin değeri kadar kredi tutarı çekebilirsiniz.

İş yeri İpotekli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

İşyeri İpotekli İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

Ziraat Bankası ipotekli ihtiyaç kredisi

Ziraat Bankası iş yeri ipotekli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer almaktadır. İsterseniz sizlere Ziraat bankasının iş yeri ipotekli ihtiyaç kredisi özelliklerini sunalım;

En fazla alabileceğiniz kredi üst limiti ipotek gösterilecek iş yerinin ekspertiz raporu değerinin %75’ine kadar olmaktadır.

Toplam en fazla 48 ay vade yapılmaktadır.

Faiz oranı sabit bir şekilde 1,35 dir.

Bazı özel durumlarda ek olarak teminat istenebilir.

Verilecek olan kredi için işyeri üzerine ipotek kurulabilmektedir.

Vade süresi boyunca iş yeriniz ve sizin için gerekli olan sigortalar yapılmaktadır.

Vakıfbank ipotekli ihtiyaç kredisi

Vakıfbank da iş yeri ipotekli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasındadır. Vakıfbank iş yeri ipotekli ihtiyaç kredisi özellikleri şunlardır;

Vakıfbank iş yeri ipotekli ihtiyaç kredisi için iş yerini ipotek olarak gösterme imkanı sağlıyor.

Vakıfbank üzerinden çekebileceğiniz üst kredi limiti ipotek gösterilecek iş yerinin ekspertiz raporu değerinin %75’ine kadar olmaktadır.

Toplam en fazla 48 ay vade yapılmaktadır.

Üç ayda bir ödeme gibi çeşitli ödeme yolları mevcut

Vade süresi boyunca işyeriniz ve sizin için gerekli olan sigortalar yapılmaktadır.

Akbank ipotekli ihtiyaç kredisi

Akbank ipotekli olarak ihtiyaç kredisi sunan bankalar arasında bulunur. Akbank ipotekli ihtiyaç kredisi özellikleri şunlardır;

Akbank iş yeri teminat edilerek ihtiyaç kredisi imkanı sunar.

Toplam en fazla 36 ay vade yapılmaktadır.

Faiz oranı sabit bir şekilde 1,47 dir.

Toplam yaklaşık olarak bir milyon türk lirasına kadar ipotekli ihtiyaç kredisi imkanı sunabilir.

ING Bank ipotekli ihtiyaç kredisi

ING Bank ta bir diğer ipotekli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yerini almakta. ING Bank ipotekli ihtiyaç kredisinin özellikleri şunlardır;

İNG Banktan toplam iki milyon türk lirasına kadar kredi verilmekte.

Toplam en fazla 48 ay vade yapılmaktadır.

Odeabank ipotekli ihtiyaç kredisi

Odebanka ipotekli ihtiyaç kredisi sunan bir diğer bankadır.  Yüksek tutarlarda kredi isteyip de herhangi bir geliri olmadan ipotek vasıtası ile Odeabank ipotekli ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz.