Parayadair 2020 Duyuruları

Parayadair – Finans, Forex, Döviz ve Daha Fazlası…

ICO’dan Sonra Kripto Fiyatlarının Büyük Çoğunluğu Düşüyor

ICORating araştırmasına göre, Mart ayı sonunda, 2018’in başında halka açılan 89 borsa Kripto Paranın 2’si kayıplara maruz kaldı.

Bu, Kripto Para piyasasının yüksek risklerini ve ödüllerini açıkça göstermektedir. Ancak, genel olarak, başarı hikâyeleri nispeten azdır. İlk para tekliflerinden sadece dördünde (ICO) katılımcıların paralarını ikiye katladı ve 16 yatırımcı para kazandı. Geri kalanı bunların %82’sinin tamamı ve çeyrek dönem sonuna kadar ICO fiyatından daha düşüktü. Aslında, çoğunluk (%55), Kripto Para biriminin değerini yarıya indirdi.

Borsaya kayıtlı ICO’lar 38 proje ile en çok finansal hizmet uygulamalarını hedeflediler. Bunu takiben 27 değişim ve Kripto Para, 19 oyun ve sanal gerçeklik olan ICO, 18 Kripto Para altyapı projesi, 17 pazarlama ve reklam ICO’su için yapılan ödemeler etkili oldu.

Bir diğer ICO istatistiğinin ortaya çıkması ki bu durum, ICO sonrası başarısızlığı açıklayamaya yardımcı olabilir. Projelerin yaklaşık yarısı (%46,6) para topladığında sadece bir fikirdi. Geliştiricilerin yaklaşık çeyreği (%26,2) minimum Kripto Para oluşturmuştu, %15,5’i bir alfa sürümüne başlatmıştı, sadece %11,2’si beta sürümüne geçiş yaptı ve %0,5’i tam bilgisayar koduna sahipti.

Bu sayıların yalnızca bir Kripto Para birimi değişiminde bir liste alan ICO’lar olduğunu unutmayın. Bu 89 proje dâhil olmak üzere, ilk çeyrek boyunca 412 ICO piyasaya duyuruldu ve bunların 204’ü en az alt rakam çıkardı. Son aylarda ICO’lar, SEC gibi düzenleyicilerin dikkatini çekti.

Bu İçerikler İlginizi Çekebilir

Düşünceni Paylaş!