Parayadair 2020 Duyuruları

Parayadair – Finans, Forex, Döviz ve Daha Fazlası…

Eos Coin Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Düzenli olarak Ethereum’un önde gelen bir rakibi olarak gösterilen EOS, Dawn 3.0 güncellemesini Nisan 2018’de piyasaya sundu ve kısa sürede piyasadaki en büyük beş kripto para biriminden biri oldu.

Platformun ve EOS olarak da adlandırılan yerel simgenin çevresinde çok fazla var, bu yüzden EOS’un nasıl çalıştığına, sunduğu avantajlara ve bu iddialı proje için geleceğin neler yapabileceğine daha yakından bakalım.

EOS Nedir?

EOS, EOS. IO yazılımı için işletim sistemi benzeri araçlar ve hizmetler sunar. Merkezi olmayan uygulamaların dikey ve yatay ölçeklendirmesini sağlamak için tasarlanmış yeni bir Blockchain mimarisi oluşturmuştur. Sonuç olarak ortaya çıkan teknoloji, saniyede milyonlarca işlemle sonuçlanabilecek, kullanıcı ücretlerini ortadan kaldıran ve ticari sınıf Dapp’ların oluşturulmasına, barındırılmasına ve yürütülmesine izin veren bir blok yapı mimarisidir. Bu yazılım, kullanıcı kimlik doğrulaması ve hesaplarından bulut depolama alanına ve sunucu barındırma hizmetlerine kadar her şeyi içerir, bu da geliştiriciler için hepsi bir arada bir çözüm sunar. EOS, sadece hızlı ve kolay dağıtımı sağlamak için tasarlanmıştır.

EOS, akıllı sözleşme sistemini icat eden ve dünyanın ikinci en büyük dijital para birimi orijinal Dapp platformu olan Ethereum’a pek çok açıdan benzer. Bununla birlikte, EOS şu anda hala ERP20 belirteci olarak Ethereum Blockchain üzerinde çalışırken, projenin ana ağı Haziran 2018’de piyasaya sürülecek.

EOS Özellikleri Nelerdir?

EOS, EOS ekosisteminin yerel para birimidir. EOS ana sunucusu yayına girdiğinde ve geliştiriciler ağda Dapp’ler oluşturabilir ve dağıtabilirlerse, kendi platformları için Kripto üretmek için EOS parası gerekir. Bir uygulamanın EOS platformunda gerçekten kabul edilip edilmeyeceği de, yalnızca EOS Kripto sahiplerine sunulan bir oylama sistemi tarafından belirlenir.
Eşsiz bir hareketle, EOS satışı Haziran 2017’de başladı ve ABD vatandaşlarının satışa katılmasına izin verilmemesine rağmen, bir yılın 341 günü satın alımlar gerçekleşiyor. Yıl, 350 döneme dağıtılmıştır. Her dönemin sonunda, o dönem boyunca dağıtılacak toplam belirteç sayısı, alıcıya toplam miktarın bir parçası olarak katkı sağladığı Eter (ETH) miktarına göre tahsis edilecektir. ETH bu dönemde alındı. Kripto satışı yapıldıktan sonra 1 milyar EOS Kripto dağıtılmış olacaktır.

Bu İçerikler İlginizi Çekebilir

Düşünceni Paylaş!