Parayadair 2020 Duyuruları

Parayadair – Finans, Forex, Döviz ve Daha Fazlası…

Dijital Para Borsası Dpara Nedir?

Dijital Para Borsası
Sanal alemde dijital paralar gün geçtikçe yaygınlaşmaya devam etmektedir. Gün geçtikçe yaygınlaşan ve getirilen yenilikler ile her geçen gün daha da geliştirilen dijital paralar, hayatımıza entegre olmuş durumda. Dijital paralar için dpara adında borsa platformu açılmıştı. Geleceğin para birimleri olarak bilinen dijital paralar için yepyeni bir girişim sergileyen dpara, Bitcoin, Ripple, Etherium, Liteoin, Bitcoin Cash ve diğer dijital paralara daha kolay ulaşabilmenizi sağlıyor. Para borsası olarak bilinen dpara sayesinde, dijital paraların ticaretini transferini daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Dijital paralar çıktığı günden itibaren farklı bir yatırım alanı arayan kişiler için alternatif bir yol olmuştur. Alternatif yol olarak bilinen ve birçok yatırımcının oldukça fazla bir şekilde dikkatini çeken dijital paralar, geliştiği gibi gün geçtikçe her alanda kullanılmaya devam ediyor. Gittikçe yaygınlaşan dijital paralar, Türkiye’de de dpara sayesinde hayat bulacak.
Dijital Para Borsası Dpara Nedir?
Dijital Para Borsası Dpara Nedir?
Dpara
2 milyon sermaye ile kurulan dijital para borsasıdır. Dpara açılışından bu yana birçok banka ile anlaşmıştır. Anlaştığı bankalar çerçevesinde dpara sayesinde 7/24 transfer, para yatırma ve para çekme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Dijital paralara en önemli desteği sunan dpara, 15 banka ile anlaşma yapmıştır. Aynı zamanda dijital para konusunda Türkiye’de ya da dünyanın herhangi bir yerinde muhattap yetkili ya da müşteri temsilcileri bulmak oldukça imkansızdı. Dpara sayesinde artık imkansız değil. Dpara dijital paralar ve coinsler ile alakalı detaylı bilgiye sahip bir ekipten oluşmaktadır. Bu ekipten 7/24 Telefon, e-posta, bilet destek , SMS gibi yöntemlerde destek talep edebilmeniz mümkün. Dijital paraların yaygınlaşması ile birçok yatırımcı dpara’yı tercih etmektedir. Bunun asıl sebebi ise, dijital para konusunda dpara’nın güven vermesi ve yatırım yapan kişinin herhangi bir olumsuz durumda karşıda muhattap olabilecek yetkili bulabilmesidir. Bundan dolayı dpara dijital paralara şu döneme kadar kimsenin vermediği desteği vermektedir. Ayrıca Zorlu Center’da bireysel müşteri temsilcileri de bulunmaktadır.
Dijital Para Borsası Dpara Nedir?
Dpara İşlemleri
Yurtdışı ya da yurtiçi yapacağınız işlemler ile alakalı 7/24 destek alabildiğiniz gibi, dpara ile alakalı işlemleri anında gerçekleştirebilmeniz mümkün. Dijital para borsası olan dpara sayesinde en hızlı ve en güvenli biçimde dijital para ticareti yapabilirsiniz.