Parayadair 2020 Duyuruları

Parayadair – Finans, Forex, Döviz ve Daha Fazlası…

Çin, Yeni Hükümet Kripto Para Sıralamasında Ethereum’u Kral Olarak Taçlandırdı

Resmi rapor ayrıca üç alt kategorinin ve en iyi 15 Kripto Para tarafından incelendi. Analistler, Steem’i teknolojik açıdan en gelişmiş olarak kabul ettiler, Ethereum ve ardından BitShares, Stellar ve NEO anlamında açıklamalarda bulunarak sıraladılar.

Uygulama potansiyeline dayalı olarak Çin, NEO’ya en yüksek puanı verdi, bunu Ethereum, Qtum, Lisk ve Stratis izledi.

Yenilikler ilerledikçe, sıralamalar, Komodo, Ethereum, Cardano ve Steem’in övgüsünü yaparken, Kripto Para hareketine öncülük etmek için Bitcoin’i de övdüler.

Sıralamalara ayrıca 13 tane daha Kripto Para eklenmiştir, ancak indeks puanları verilmemiştir. Bunlar arasında Ethereum Classic (ETC), Dash (DASH), Litecoin (LTC), Ark (ARK), Nano (NANO), Bitcoin Cash (BCH) ve Decred (DCR) vardı.

İlk yayınlamaya göre, Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı, sıralamalarını aylık olarak sürekli olarak güncellemeyi planlıyor.
Çin ajansı, ülkesini dünya genelinde Kripto Para ile ilgili patent başvurularında yönlendirirken, sınırları içinde üretilen Kripto Para birimi projelerinin kapasitesinin hala eksik olduğunu belirtti.

Derecelendirme Kripto Para birimleri Çin’in aktif olarak katıldığı tek alan değildir; iki ay önce merkez bankası, bu teknolojinin kaçınılmaz olduğunu belirterek, kendi Kripto Para birimleri için planlar açıkladı.