Parayadair 2020 Duyuruları

Parayadair – Finans, Forex, Döviz ve Daha Fazlası…

Bitcoinin Özellikleri Nelerdir?

Bit-Z Token Nedir?

Bit-Z, 2016 yılından bu yana dünyanın her yerinde kripto para değişimleri en iyi borsalarından biri haline geldi. Hong Kong’da bulunan Bit-Z, hem OTC (Over the Counter) hem de profesyonel dijital döviz ticareti hizmetleri sunuyor. Bit-Z’yi yöneten ekip, e-ticaret, oyun, finans ve sosyal ağ gibi sektörlerin yanı sıra uluslararası dijital varlık endüstrisinin diğer çok sayıdaki üyelerini de içermektedir. Ekip, yetkin ve çeşitlendirilmiş kripto para değişimini istikrarlı ve güvenli bir ticaret ortamda inşa edebilmek için çok çalışmıştır. Bu değişim büyük bir popülarite kazandı.  Dünyanın her yerinden, tüm yatırımcıların ilgi odağı olmuştur. Ama en önemli pazarı, elbette Asya ülkeleridir.

 

[ilgiliicerik icerik_id=”734″]

 

Kripto para birimlerinin talebi ve popülaritesi arttıkça yeni kripto para birimi değişimleri her zaman yükseliyor. Bu nedenle, tüm yatırımcıların, bizim için en iyi kripto para birimi değişimi nedir diye emin olması gerekmektedir. Değişim, kullanıcı güvenliğini oldukça önemsediği için güvenli bir soket katmanı (SSL teknolojisi) tercih ediyor ayrıca dağınık sunucuları vardır. Yatırımcılarına en verimli ve en güvenli hizmeti sunmak Bit-Z için büyük önem taşır.

 

Bit-Z, bir kripto para birimi değişimindeki tüm beklentileri karşılar. Hesabınızı yarattıktan sonra içerisinde bulunan pek çok dijital para ile alım satım yapmaya başlayabilirsiniz. Hesabınızı doğruladıktan sonra, oldukça geniş kripto para birimi listesinden dilediğinizi seçip, işlem yapmaya başlayabilirsiniz. Kripto para birimi değişimi ek olarak, Bit-Z kullanıcı dostudur. Yatırımcılarının yerinde kararlar verebilmesi için ihtiyaç duydukları araçların çoğunu ücretsiz bir şekilde sağlar. Otomatik ticaret, gelişmiş grafikler, işlem geçmişleri, raporlar ve API erişimi ile birlikte gerçek zamanlı piyasa bilgileri yatırımcıların hizmetine sunulmuştur.

Bit-Z, geçmiş yıllara dayanan sanal ticaretin en güçlü profesyonelidir.  Ayrıca, ticarette en önemli şey hız olduğu su götürmez bir gerçektir böylelikle işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlamanıza fırsat verir. Maksimum verimlilik sayesinde kullanım kolaylığı sunar. Her işlemi korur. Daha önce bahsettiğimiz, banka düzeyindeki SSL teknolojisi nedeniyle güvenlik konusunda hiçbir açığı yoktur. Son olarak, işlemler sürekli güncellenen tanınmış, eş zamanlı bilgiler ile hızlı bir şekilde kontrol edilir.

Değişim, genellikle yatırımcılar tarafından Bitcoin yatırılarak kullanılır ve siz de Bit-Z’de benim de yerim olsun istiyorsanız, cüzdanınızdan Bitcoin aktararak diğer koinlerin değişimine başlayabilirsiniz.

Bit-Z’de OTC işlemleri popülaritesini arttırıyor. Bit-Z bu konuda alanında bir numara olmayı hedefliyor. Bit-Z banka düzeyindeki korumanın (SSL) yanı sıra OTC (Over The Counter–Tezgah Üstü Piyasa) özelliğini de sunmaktadır. OTC, diğer kripto para veya döviz platformunu ya da e-cüzdanı kullanmanızı gerektirmez. Sitenin diğer üyelerinden direkt olarak döviz almanıza fırsat verir ve alışlar işlemler bölümünün aksine OTC alanında görüntülenir. Ek olarak, satış da yapabilirsiniz. Sistem, diğer kullanıcıların ticaret profilini ve geri dönüşlerini görüntüleyebilmeniz adına “ Kullanıcı Geri Dönüş Derecelendirme Sistemini ” kullanır. Örnek verirsek: BTC, ETH veya LTC alabilmek için USD (Dolar), Yuan (Çin Para Birimi) veya DKKT (Token) tercih edebilirsiniz. Ödemelerinizi, banka aracılığıyla, AlyOPay, nakit para yatırma, MoneyGram, Western Union, Neteller ve PayPal dahil olmak üzere bu işlemleri başlatabilmeniz için ödeme yapmanın bir çok farklı yolu vardır.

Bit-Z  platformunda hesap açma işlemi oldukça kolaydır. Hesap açmak için gereken formu doldurmanız ve telefonunuza gelen şifreyi girmeniz yeterlidir. Fakat işlem yapmak istiyorsanız sizin güvenliğiniz açısından kimlik onayı yapmalısınız. Ayrıca işlemlerinizi yaparken 2FA ve DVP şifrelemeleri mevcuttur.

Bit-Z’e kaydolmak oldukça kolay bir işlemdir. Karşımıza çıkan ekranda kullanıcı giriş bilgilerimizi dolduruyoruz ve ardından telefonumuza gelen kod ile doğrulama yapıyoruz. Platformdan çekim yapabilmek için ise ekstra doğrulama bilgileri isteniyor. Çekim işlemlerinde istenen ek bilgiler illegal olayların önüne geçmek hedefiyle gerçekleştirilmektedir. Hesabın doğrulanması ve erişime açılması yönünde önceden belirlenmiş bir süre yoktur. Bit-Z platformu bu konuda size fazladan bunun zaman alabileceği bilgisini verir. Yatırımcı olarak, beklemek istemezseniz, zaman sıkıntınız var ise, doğrulama sürecini hızlandırmak istiyorsanız Bit-Z ekibi ile kurmanız size zaman kazandırır ve işlemlerinize hız kazandırabilirsiniz. Bununla beraber, yatırımcılar hesaplarına giriş sağlarken, güvenliğini maksimumda tutmak adına 2FA (2 Aşamalı Yetkilendirme) ve DVP (Çift doğrulama şifreleri) özellikleri sağlanmaktadır. Bu şifre ve doğrumalar, yatırımcılar giriş yaparken işlemin zorlaşmasını ve hacklenmeyi hedefliyor. Akıllı telefon sahibi yatırımcılarımızın, 2FA’yı kullanması için uygulama marketinizden, Google Authenticator uygulamasını indirmesi gerekmektedir. Daha sonra Bit-Z ile Google Authenticator uygulamasını eşleyin. Platformda bulunan QR kodunu Google Authenticator uygulaması aracılığıyla akıllı telefonunuzun kamerasıyla taratın. Yatırımcı daha sonra uygulamaya, algoritmik olarak kendini değiştiren 6 haneden oluşan şifreyi eklemesi gerekiyor. Ardından, yatırımcının Start 2FA ile güvenlik protokolünü etkin hale getirmesi gerekmektedir.

Bir kripto parayı Bit-Z platformuna aktarabilmek için öncelikle sağ üst menüde yer alan ”Funds” sekmesine tıklıyoruz. Hemen sonra, seçtiğiniz kripto paranın tam karşısında olan ”Deposit” sekmesine gidiyoruz. Platform bize özel bir depozit adresi oluşturuyor ve o adresi seçtiğimiz kripto parayı yatırmak için kullanıyoruz. Çekme işlemleri için ise, yine ”Funds” yerine tıklıyoruz. Ardından çekmek istediğimiz kripto parayı bulup, hemen karşısında ”Withdraw” sekmesine tıklıyoruz. Ardından çekim için adresimizi, çekim miktarını, trade şifremizi, ve 2FA kodumuzu girdikten sonra çekim işlemini gerçekleştiriyoruz. Bit-Z üzerinde ticaret yapmak için ana menünün sağ üst kısmında bulunan “Exchange” sekmesine tıklamanız yeterlidir. Sol tarafta BTC, DKKT, ETH gibi ticaret çiftleri bulunmaktadır. Hangi para biriminde işlem yapmak istediğinizi seçin ve ardından o para biriminde tıklayın. Ardından, grafiklerin altındaki sell ve buy seçeneklerini kullanıp, istediğiniz para birimini kapsayan alma ve satma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bit-Z’nin öne çıkardığı, piyasada bulunan DKKT ve Danimarka Kronası ile 1:1 olarak belirlenen alım-satım işlemleri için kullanılan sabit para birimidir.1 DKKT = 1 DKK. DKKT size sanal para birimi çözümü sunmayı hedefler. Finans, siyaset, hukuk, sosyal bilimler ve doğa bilimleri alanlarında blokchain teknolojisinin gelişmesine ve uygulanmasına hakimdir. DKKT, İnternet tabanlı dijital para birimlerinin gelişimini desteklemektedir.

Bazı yasal izinlerden dolayı, bazı bölgelerde ikamet eden yatırımcıları kabul etmemektedir. Bit-Z güvenlik konusunda oldukça tedbirlidir. Şu ana kadar bir saldırı hedefi olmamıştır. Ayrıca yatırımcılarına 7/24 müşteri desteği sunar. Bit-Z’de komisyon oranları oldukça düşüktür. Para yatırma işlemlerinde komisyon alınmamaktadır. Para çekim işleminde ise kripto paraya göre farklılık gösterir. Alım ve satımda, standart bir oran vardır. Çoğu koinin alışverişinden %0.1 komisyon alınmaktadır. Bazı durumlarda dönüt uzun zaman alacağından, SSS ve sosyal medyadan istekler, ve problemler yanıtlanabilir. Hacmi yüksek, henüz yeni olmasına rağmen yatırımcı kitlesi fazladır.

Bu İçerikler İlginizi Çekebilir

Düşünceni Paylaş!