Parayadair 2020 Duyuruları

Parayadair – Finans, Forex, Döviz ve Daha Fazlası…

Ardor (ARDR), NXT ve Ignis (IGNIS) Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

Ardor’un belirleyici özelliği, ebeveyn ve çocuk zincirlerinden oluşan benzersiz bir esnek çoklu Kripto Para sistemidir. Herhangi bir işin kendi Blockchain çözümlerini bir dizi farklı işlevle oluşturmasına ve programlamasına izin vermek için tasarlanmıştır. IGIS, Ignis zincirinin piyasaya sürülmesine kadar doğrudan satışa sunulmayacaktır.

ARDR veya NXT Almalı mıyım?

Tam olarak katılmak için hem IGNIS hem de ARDR gereklidir. ICO’yu satın almadığınız sürece, halka açık ticarete başlamadan IGNIS’e sahip olmanın tek yolu, NXT’yi satın almaktır.

ARDR ve NXT, son derece benzer fiyat hareketlerini takip eder ve hemen hemen aynı miktarlarda değerlenir. Ardor ve Nxt, 2018’in başında ayrı yollara ayrıldılar.

Üç Blockchain

Platformda bilmesi gereken, her biri kendi simgeleri olan üç farklı blok var.

  • Nxt (NXT), bireylerin ve kuruluşların kendi Kripto Paralarını geliştirmelerine izin veren bir sistemdir. Öncelikle bir Blockchain oluşturma platformu olarak tasarlanmıştır. Ardor Kripto Para, Nxt sisteminde bir test platformu olarak tutuldu, ancak 1 Ocak 2018’de, kendi sistemine geçirildi. NXT simgeleri, ARDR’nin yerel belirtecidir. Ignis zinciri oluşturulduğunda (28 Aralık 2017) NXT Kripto Para kullanan kullanıcılar NXT başına 0,5 IGNIS kredisine yatırım yaptı.
  • Ardor (ARDR), Nxt’ye dayanan, ancak bir dizi yeni özelliğe sahip esnek bir Blockchain. Ana özellik, her biri kendine özgü özellikleri olan bir dizi çocuk güvenlik zincirini destekleme kabiliyetidir. Amacı, bu çocuk ağ güvenliğini ve işlem gücünü ele almaktır. Esas olarak onları korur ve yetkilendirir. ARDR, Ardor’un yerel para birimidir. Çocuk güvenliği ve işletmeyi yürüten ve aynı zamanda çocuk belirteçleri ile de işlem yapılabilen bir kanıt simgesidir.
  • Ignis (IGNIS), İlk Ardor çocuk simgesi olarak, Ardor’un ana giriş noktası olarak hizmet etmek üzere tasarlandı. Ignis zinciri büyük ölçüde NXT’nin bir kopyasıdır. Kurumların Ardor ağı tarafından hizmet verilecek kendi Blockchain çözümlerini oluşturduğu platform olacak şekilde tasarlanmıştır. Genellikle sınırsız olanaklar ve esneklik sunmak için tasarlanmıştır.   IGNIS, Ignis’in yerel para birimidir. Ardor’un özelliklerini kullanmak ve erişmek için gereklidir.

Ardor ve Ignis Hakkında

Ardor ve Ignis, işletmelerin kendi özelleştirilebilir Blockchain çözümlerini yaratmalarını sağlamak için birlikte çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Esasen bir organizasyon, gerektiğinde bireysel olarak devre dışı bırakılabilen bir dizi özellik ile önceden yüklenmiş olan bir Ardor çocuk Blockchain’i oluşturabilir.

Ayrıca Java programlarına kolayca eklenerek kurumlar kendi Kripto Paralarını istedikleri gibi özelleştirmelerine izin verilebilir.

Her çocuk Blockchain de kendi belirteçlerini oluşturabilir ve kullanabilir. Bunlar, bir şirkette iç kullanım için bir çocuk ödüllendirme sistemi oluşturmak isterse doğrudan erişim sağlayabilecektir.

Özellikleri Nelerdir?

  • Sınır ötesi ödemeler ve para transferleri yapmak
  • Düşük maliyetli Kripto Para ödeme çözümleri sunmak
  • Her türden varlığı yönetmek için daha güvenli bir yol sunar
  • Esnek sayma seçenekleriyle güvenli oylama sistemlerine izin verilmesi
  • Organizasyonlarınızı başka bir şey Blockchain içine programlayabilirsiniz
  • Güvenlik, güç ve kullanım kolaylığı için, Ardor Blockchain, güvenliği ve çocuk Kripto Paralarının işlenmesini amaçlamaktadır.

Ardor ve Ignis nasıl alınır veya satılır?

Ardor veya Ignis’i tuttuğun değişim platformuna git. Bunları dijital bir Kripto Para da tutuyor olabilirsiniz. Satış veya ticaretinizi tamamlamak için girmiş olduğunuz platformdaki talimatları izleyin.

ARDR / IGNIS satın almadan önce dikkat edilmesi gerekenler

Yatırımcılar, iş için esnek bir Blockchain çözümü elde etmenin basit ve uygun maliyetli bir yol olup olmadığını görmek için Ardor’u araştırmak isteyebilir.

Yatırımcılar Kripto Para nihai değerini tahmin etmeyi zor bulabilirler çünkü büyük ölçüde Ardor’un ne tür bir alım yaptıklarına ve hangi tür uygulamaların kullanılmaya başladığına bağlıdır.

Ardor Blockchain’in birçok yönünün zaten kanıtlanmış olduğunu belirtmek gerekir. Nxt artık kripto para birimi standartlarına göre eksiktir ve 2013 yılında oluşturulmuştur. O zamandan beri işlevselliğini ve güvenilirliğini kanıtlamıştır, ancak yatırımcılar hala Ardor ve Ignis Kripto Paralarına benzer güvenilirlikle çalışıp çalışmadığını araştırmalıdır.

Düşünceni Paylaş!